Jesteśmy z Wami od 1998 roku

Ponad 20 lat serwujemy jedną z najlepszych pizzy w Stargardzie. To czas, w którym doskonale poznaliśmy gusta stargardzian, które trochę różnią się od włoskich smaków. Dla nas liczy się duża ilość składników oraz sos czosnkowy! Właśnie naszej produkcji sosy są najbardziej rozpoznawalne. Nie ma w tym nic dziwnego, bo opracowanie doskonałej receptury zajęło nam sporo czasu.

„Na stargardzkim rynku kulinarnym istniejemy ponad 20 lat

W tym czasie udało nam się zdobyć zaufanie klientów, z czego jesteśmy dumni. To zaufanie zobowiązuje do nieustannej pracy, aby każdego dnia świadczyć usługi na jeszcze wyższym poziomie.”

Blisko Was stacjonarnie i z dostawą

Znajdziesz nas w sercu Stargardu, przy ulicy Piłsudskiego 13. Oferujemy kameralny lokal, w którym można miło spędzić czas podczas randki, rodzinnego obiadu lub spotkania ze znajomymi. Smakiem naszych potraw można również cieszyć się w szybkiej i bezpłatnej dostawie w Stargardzie. Pizzę dowozimy również do mieszkańców okolicznych miejscowości, nawet oddalonych o kilkanaście kilometrów od Stargardu.

Co Nas wyróżnia?

Dbałość o jakość i świeżość składników i dodatków, które wykorzystujemy do produkcji naszych dań. W przygotowanie potraw wkładamy serce i ciężką pracę. W naszej ofercie znajdują się pizze, ale też makarony, sałatki i inne smakołyki. Skomponowaliśmy menu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Margherita to gwarancja, nie tylko smaku

Dogodna lokalizacja

Margherita znajduje się w sercu Stargardu – przy ulicy Piłsudskiego 13

Pyszne jedzenie

Znamy stargardzkie gusta u nas zjedz dużo, dobrze i niedrogo.

Miła obsługa

Jesteśmy mili, przyjaźnie nastawieni i uśmiechnięci.

Bezpłatna dostawa

Na terenie miasta bezpłatnie dowozimy jedzenie pod wskazany adres przy zamówieniu powyżej 35 zł. Pyrzyckie – dowóz od 40 zł. Lotnisko, Kluczewo – dowóz od 75zł. O dostawę w okolicach Stargardu zapytaj obsługę.

Szybki dowóz

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. 

Szybki dowóz

Naszym priorytetem jest dostarczać jedzenie w jak najkrótszym czasie.

Margherita